E-SKUTERY S4

Model S4 to skuter elektryczny, który charakteryzuje się atrakcyjnym i nowoczesnym designem. Podobnie jak pozostałe modele z naszej oferty, także i tutaj estetyka była jednym z priorytetów podczas tworzenia pojazdu. Nie zapomniano jednak o podstawowych funkcjach skutera jakimi są komfortowe i ekonomiczne przemieszczanie się.

S4 idealnie sprawdza się w codziennych dojazdach do pracy, a jego niewielkie wymiary są dodatkowym atutem dla osób szukających zgrabnego środka transportu. Dzięki możliwości zastosowania dwóch baterii można uzyskać zasięg nawet do 150 km, co powoduje, że można go wykorzystać nawet do weekendowych wycieczek za miasto.

W pojeździe zastosowano silnik elektryczny znanej i sprawdzonej marki Bosch o mocy 1,44 kW. Pozwala on na sprawne i przyjemne przemieszczenie się z prędkością nawet do 45 km/h, oraz pokonywanie wzniesień o nachyleniu do 12 st. (24%).

Podstawowymi zaletami, które wynikają z zastosowania silnika elektrycznego są bardzo niskie koszty eksploatacji, wysoki komfort podróżowania oraz fakt, że nasze silniki są całkowicie bezobsługowe! Oznacza to, że można zapomnieć o kosztownych przeglądach, ponieważ czynności serwisowe zostały zredukowane do absolutnego minimum.

System Bluetooth

Możesz połączyć swój skuter z telefonem za pomocą technologii Bluetooth. Pozwoli Ci to na wyświetlanie oraz zarządzenie parametrami pojazdu.

Hamulec Parkingowy

Pozwala zabezpieczyć pojazd na czas postoju. Dzięki temu nie ma obaw o stoczenie skutera np. na nierównej nawierzchni. Bardzo łatwa obsługa z wykorzystaniem przycisku na kierownicy.

Dwa akumulatory

Dzięki możliwości zastosowania dwóch akumulatorów, zasięg skutera jest dwa razy większy. Nie musisz się już martwić, że nie dotrzesz do celu. Teraz na jednym ładowaniu przejedziesz nawet do 150 km! Dodatkową korzyścią jest fakt, że jeden akumulator może się ładować podczas gdy drugi jest w użyciu.

Oświetlenie LED

Wysokiej jakości reflektor wykonany w technologii LED. Oprócz znakomitych parametrów świecenia zapewnia także niski pobór energii. Dodatkowym atutem jest stylowy wygląd.

Wyświetlacz LCD

Czytelny wyświetlacz, na którym bez trudu można odczytać takie informacje jak aktualna prędkość, stopień naładowania baterii, tryb pracy silnika oraz przebieg dzienny i całkowity. Wyświetlacz jest zaprojektowany w ten sposób, żeby był czytelny w każdych warunkach – zarówno w pełnym słońcu jak i w deszczu.

Złącze USB

Pozwala na ładowanie urządzenia podczas jazdy. Możesz wykorzystać skuter jako magazyn energii dla Twojego smartfona. Energia, którą możesz wykorzystać tak jak chcesz.

Metalowy uchwyt

Ułatwia przewożenie bagażu. Dzięki niemu możesz bez obaw przymocować np. plecak, torebkę lub zakupy. Wytrzymały uchwyt zapewni stabilność ładunku podczas jazdy.

 

 

 

 

Wymiary
1700 x 700 x 1050 mm

Rozstaw osi
1230 mm

Silnik
Bosch 1,44 kW

Opony
80/100 - 10" Bezdętkowe

Hamulce
Tarczowe (przód-tył)

Prędkość maksymalna
45 km/h

Zdolność pokonywania wzniesień
12 st / 24%

Wymiary opakowania
1730 x 565 x 1245 mm

Alarm
Tak

Głośnik Bluetooth
Nie

Gwarancja 
24 miesiące

Model S4

7 999,00 zł w cenie jeden wyjmowany akumulator pozwalający pokonianie dystansu do 75 km

9 899,00 zł w cenie dwa wyjmowane akumulatory pozwalacjące pokonanie dystansu do 150 km 

Prędkość maksymalna 45 km/h

Silnik Bosch 1,44 kW

Gwarancja 24 miesiące  (wymienna bateria litowo-jonowa ma gwarancję do 1400 pełnych cykli ładowania)
Pełne oświetlenie LED - redukujące pobór prądu , nowoczesny cyfrowy wyświetlacz

Wyjątkowy nowoczesny design i pełna funkcjonalność - wprost idealny do CAMPERA 

Możliwość zakupu na RATY Credit Agricole lub Alior Bank