elektryczna hulajnoga

Podróżuj komfortowo

Hulajnoga E-Hart 365 to prawdziwy komfort przemieszczania się. Wyposażona jest w duże, pneumatyczne koła świetnie amortyzujące nierówności. Na uwagę zasługuje szeroki i bardzo wygodny podest pokryty matą antypoślizgową, prosty i elegancki panel sterowania oraz estetyczne, skuteczne światła. Hulajnoga posiada wytrzymały silnik elektryczny o mocy 350 W. Pozwala on na łatwe pokonywanie wzniesień z kątem podjazdu do 15% oraz rozwijanie prędkości do 25 km/h. Ergonomiczna konstrukcja hulajnogi E-HART 365 zapobiega zmęczeniu, urazom kręgosłupa i daje wiele przyjemności i relaksu podczas jazdy.

Obsługuj z łatwością

Ogromnym atutem modelu E-HART 365 jest nie tylko jego nienaganna prezencja, lecz również wysoka funkcjonalność wszystkich zastosowanych w nim rozwiązań. Aby rozpocząć jazdę wystarczy wprawić hulajnogę w ruch, a następnie nacisnąć prawą manetkę akceleratora uruchamiającą silnik elektryczny. Równie prosta jest obsługa pojazdu przy użyciu wyświetlacza. Włączenie systemu to tylko przytrzymanie przycisku przez 3 sekundy, włączenie świateł - jedno naciśnięcie, natomiast płynne zmiany trybów prędkości wymagają jedynie dwóch szybkich kontaktów z przyciskiem.

Hamuj pewnie i bezpiecznie

Zastosowanie powiększonej tarczy hamulcowej oraz topowej jakości klocków i zacisków gwarantuje pewność i bezpieczeństwo hamowania. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby układ hamulcowy nigdy nie zawiódł. Ma on niezwykle istotne znaczenie zwłaszcza w sytuacjach, kiedy dynamicznie prowadzimy pojazd manewrując w otoczeniu innych użytkowników. Wystarczy zwolnić manetkę przyspieszenia i nacisnąć ręczną dźwignię by skutecznie uruchomić tylny hamulec tarczowy. Aby utrzymać hamulec w nienagannej sprawności zalecamy przeprowadzanie jego okresowych regulacji.

Ładuj tanio i szybko

Hulajnoga wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy. Fo jego pełnego naładowania potrzeba zaledwie 4 godzin. Poziom naładowania akumulatora pokazuje pasek stanu na wyświetlaczu. Aby sprawnie przeprowadzić tę czynność wystarczy do portu znajdującego się po lewej stronie podestu podłączyć dedykowaną ładowarkę, połączoną ze źródłem zasilania. Akumulator zastosowany w naszym urządzeniu daje możliwość pokonania dystansu nawet 25 km na jednym ładowaniu. Zaleca się przechowywać hulajnogę w stanie naładowanym. Eksploatacja hulajnogi elektrycznej jest ekstremalnie tanią przyjemnością. Koszt przejechania 1 kilometra wynosi 1 grosz.

Złóż w parę sekund

Hulajnoga ma możliwość błyskawicznego złożenia kolumny kierownicy. Pojazd waży zaledwie 12 kg, a po jego złożeniu do wymiarów 106 x 42 x 48 cm bardzo łatwo daje się przenosić i przechowywać w bagażniku, nawet kompaktowego samochodu. Kolumnę kierownicy można bez trudu i pewnie złapać. Doskonale wyważenie hulajnogi pozwala na bezpieczne i wygodne przenoszenie: nie doświadczymy nieprzewidzianych przechyłów do przodu czy do tyłu. Pod względem komfortu transportowania, model ten jest rzeczywiście dopracowany.

Raduj się wolnością

Nie będzie w tym cienia przesady, jeśli stwierdzimy, że dziś hulajnogi elektryczne z powodzeniem szturmują cały świat. Te sympatyczne pojazdy mogą w niedalekiej przyszłości stać się podstawą komunikacji miejskiej. Ale nie jest to ich jedyne oblicze. Coraz chętniej zabierane są do samochodów, wakacyjnych kamperów czy jachtów jak niezbędny ekwipunek urlopowych wojaży. Dają one nieograniczoną wolność poruszania się również w otoczeniu pięknej przyrody. Hulajnoga elektryczna zdobywa coraz większą popularność - nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale też wśród dorosłych. Wpisuje się doskonale w trend troski o środowisko. Zerowa emisja spalin, prawie zerowa emisja hałasu i prostota konstrukcji. To wszytko co czyni z hulajnogi produkt niezwykle przyjazny dla środowiska, a jednocześnie bardzo ekonomiczny.

Dodatkowe informacje o przedmiocie

Towar jest fabrycznie nowy

Cena dotyczy 1 sztuki

 • Wymiary po złożeniu: długość x szerokość x wysokość: 106 x 42 x 48 cm
 • Wymiary: długość x szerokość x wysokość: 106 x 42 x 114 cm
 • Moc silnika: 350 W
 • Maksymalne obciążenie: 100 kg
 • Akumulator: 36V / 7,8Ah
 • Prędkość maksymalna: 25 km/h
 • Zasięg: 20-25 km
 • Czas ładowania: 4 godziny
 • Średnica koła: 216 mm
 • Zdolność pokonywania wzniesień: 15%
 • Typy kół: pneumatyczne / lite
 • Hamulec: tylny tarczowy
 • Masa netto: 12,3 kg
 • Wymiary opakowania: 113 x 16,5 x 55 cm

Hulajnoga HART - to Gwarancja i Jakość
Serwis + dostępność części na miejscu , od ręki !

Możliwość zakupu na RATY Credit Agricole / Alior bank