VIVO EURO5

Vivo Euro 5, Nowoczesny skuter o kompaktowych wymiarach. Niska masa i łatwość prowadzenia czynią go idealnym skuterem miejskim. Napędzany 4 suwowym silnikiem to idealne rozwiązanie dla młodych Użytkowników jednośladów  rozpoczynających swoją przygodę ze skuterami.  Doskonale sprawdza się także wśród osób  dorosłych, w tym kobiet czy mężczyzn ceniących sobie ekonomiczną i bezpieczną jazdę do pracy, po zakupy oraz przejażdżkę poza miejsce zamieszkania. Pojazd wyposażony jest w czterosuwowy silnik  50 ccm, chłodzony powietrzem generującym stosunkowo wysoką moc 3KM przy 8000 obr/min. w odniesieniu do pojemności.

Vivo napędzany jest 10-calowymi kołami osadzonymi na aluminiowych felgach. Oprócz ładnego wyglądu gwarantują również mniejszą masę własną skutera. Sprawia to, że model jest niezwykle zwrotnym i prostym do prowadzania jednośladem. Opony sprawdzonej marki Kenda to dodatkowy atut skutera. 

Charakterystycznie osadzona lampa przednia w centralnej czaszy pojazdu nadaje mu nowoczesny i charakterystyczny design. Istotnym elementem wzmacniającym bezpieczeństwo jazdy jest zastosowanie dodatkowej lampy stopu.

Skuter fabrycznie zablokowany osiąga prędkość do 45km/h.

 

Przedni hydrauliczny hamulec tarczowy  zastosowany w pojeździe zmniejsza drogę hamowania  co wpływa na bezpieczeństwo Użytkowników.

VIVO wyposażony jest w schowek pod kierownicą z powodzeniem mieszczący drobne przedmioty. Wyjątkowo poręczny jest schowek pod kanapą, który zmieści bez problemu otwarty lub integralny kask. Dodatkowo pojazd zawiera dwa haki pod siedzeniem i kierownicą. Można zawiesić niewielkie torby. Opcjonalnie istnieje możliwość zakupu stelaża do montażu kufra. Pojazd posiada akumulator marki DYNAVOLT.

Vivo spełnia rygorystyczne normy spalin Euro 5 obowiązujące w Europie w kategorii motorowery. Bezobsługowy  system wtrysku jednopunktowego zastosowany w pojeździe, wpływa na mniejsze spalanie paliwa,  ogranicza emisję substancji szkodliwych do środowiska co przekłada się jednocześnie na bardziej komfortową, ekonomiczną jazdę oraz wyższą wydajność silnika.

Dostępny kolor : CZARNY